KADINLAR İÇİN PROTEZ SAÇ UYGULAMASI

Saçlarınızı tararken ne kadar çok saç dökülmesi problemi yaşadığınızı fark edebilir ve korkuya kapılabilirsiniz. Ya da kıyafetlerinizin üzerinde kalan saçlar, yerlerde, banyo içerisindeki saçlar adeta kabus. Saç dökülmesi sadece erkeklerin değil bayanlarında karşı karşıya kaldığı problemdir. Hatta günümüzde artık bayanlarda oldukça fazla saç dökülme problemi yaşamaktadır. Erkek tipi saç dökülmesi yaşayan bayanlar gittikçe kelleşip saçlarını tamamen kaybederler. Bu durum onlar için fazlası ile can sıkıcıdır. Doğum sonrası değişen hormonlar, güzelleşmek uğruna saça yapılan işlemler ile hasar verme ilaç kullanımı ve daha birçok neden bayanlarda saç dökülmesi yapabilir. Bu dökülmelere engel olunmak istense de bazı zamanlarda bunların önüne geçilemez. Bazı zamanlarda başta çok sayıda saç kıranlar görülebilir. Bu saç kıran geçici bile olsa saçların az ve bayanların kel gibi görünmelerine neden olabilir.

İsterseniz saç dökülme probleminde saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bu işlem ile seyrelen saçlarınızı ve kelleşmiş bölgelerinizi daha yoğun bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Daha sonra ise saçlarınıza daha iyi bakarsınız. Fakat yoğun olarak kellik problemi yaşıyorum veya kellik sorunum almış olduğum ilaçlardan kaynaklanıyor bir süre sonra onlara tekrar kavuşacağım bu neden ile geçici bir çözüm bulmam lazım diyor iseniz protez saç yöntemini denemelisiniz.

Protez saç doğal olduğu kadar istediğiniz zaman çıkartma imkanına sahip olabileceğiniz bir çözüm yoludur. Özellikle ilaç tedavisi görüp saçlarını belirli bir süre kaybeden fakat bu süreyi daha kolay atlatabilmek adına saçlı bir görünüme kavuşmak isteyen bayanlar için çok ideal bir yöntem. Kullanılacak olan saçları istediğiniz şekilde ve renkte tercih edebilir veya doğal saçınız ile birebir aynı saçı yaptırabilirsiniz. Saç kıran ya da kısmi boşlukları olanlar da o kısımlar için protez yaptırma imkanına sahiptir. Protez saçta ülkemiz oldukça ileri seviyelere geldi bu sayede saçlarının dökülmesinden şikayetçi olanlara çeşitli alternatifler sunarak onları memnun edebilen merkezlere sahibiz. Bu merkezler gerekli hijyen kurallarına uyarak uzman kadro ve doğal teknikler ile hizmet vermektedir. Sizlerde tekrar saç istiyor iseniz bu merkezlerden yardım alarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

You May Also Like

About the Author: Lorem Ipsuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir